Dachy zielone projekty i wykonanie «
        

Całkowicie nowe rozwiązania zagospodarowania dachu pojawiły się w Polsce już kilka lat temu a obecnie stają się modne. Chodzi o zorganizowanie sobie ogrodu na dachu, realizację zielonego zakątka do wypoczynku na dosłownie ostatniej kondygnacji budynku. 

To co jest trudne dla ekip dekarskich wykonujących tylko standardowe dachy płaskie, dachy skośne , pokrycia papą lub blachodachówką, jest ciekawym wyzwaniem dla doświadczonej firmy dekarzy jaka jest RITAPOL. Fachowcy obeznani z każdą techniką dekarską, uszczelnianiem dachów, obróbkami blacharskimi do każdego rodzaju blach,miedzianych, tytan-cynk itp , wyczarowują piękne ogrody na dachu.

To co było dawniej uważane za ósmy cud świata, wiszące ogrody Semiramidy , teraz każdy ciekawy nowych i bardzo przyjemnych rozwiązań inwestor może zamówić jako część swojego domu.


Co ciekawe dachy zielone można zrealizować także na już istniejących dachach starych posesji i w ramach remontu dobudować sobie niezmiernie ciekawą nową przestrzeń mieszkalno-wypoczynkową.

Całość realizacji dachu zielonego jest oparta, co oczywiste o projekt ogrodu, który wykonuje w uzgodnieniu z inwestorem architekt zieleni.

Dachy zielone Bardzo wiele osób w marzeniach pragnie mieć wyjątkowy dom, awngardowo zaprojektowany, wyróżniający się. W samej przestrzeni budynku, jego otoczenia , ogrodu jest ogromnie dużo miejsca na realizacje takich marzeń na wielu poziomach. Jednym z tych pozimów jest przestrzeń dachu. Niezwykle modne w ostatnim czasie i bardzo ciekawe oraz budujące wyjątkową atmosferę dla mieszkańców są zielone dachy.

Zgospodarownie przestrzeni wieńczących ostatnią kondygnację ogrodem, roślinami, które tworzą niezwykły naturalny klimat do przebywania i wypoczynku. Podobnie jak tradycyjne ogrody dachy zielone wymagają fachowego zaprojektowania przez specjalistę od aranżacji ogrodów, i stanowią nie lada wyzwanie bowiem konieczne jest jednoczesne powiąznie takiego ogrodu na dachu z wizją architekta a zwłaszcza wymaganiami i oczekiwaniami mieszkańców.

Efekt jest jednak zazwyczaj porażająco znakomity. Możliwość przebywania w naturalnej zieleni, otoczeniu ulubionych roślin, w każdej chwili dąstępnych o przysłowiowe kilka schodków z domu i połączone zazwyczaj z ciekawym perspektywicznym widokiem z dachu jest nie do przecenieni. Dlatego dachy zielone stają się ulubionym miejscem przebywania mieszkańców posesji, miejscem gdzie przyjmuje się gości organizując oryginalne spotkania na wolnym powietrzu.

Dzięki takim nwowczesnym sposobom zagospodarowania budynków ludzie mogą poszerzać swoje przestrzenie wypoczynku o nowe formy. Firma dekarska RITAPOL jako głowny wykonawca pokryć dachowych realizuje również tego rodzaju rozwiązania, dbając pieczołowicie o dokładne wykonananie zamierzeń projektanta ogrodu na dachu oraz architekta.

RITAPOL - dachy zielone Warszawa

tel.+48 609 555 300

  • projekty zagospodarowania dachów zielenią
  • wybór i transport roślin
  • przygotowanie podłoży pod zielone dachy
  • nasadzenia roślin na dachach
  • pielęgnacja roślin na dachach

Cały proces budowy, realizacji dachu w zieleni: projektownie dachu zielonego przygotownie architektoniczne konstrukcji zakup i transport roślin nasadzenia na dachu pielęgnacja i zabezpieczennie roślin przed odbiorem prac ane i nadzorowane przez przeszkolonych i doświadczonych pracowników naszej firmy.

        
        
        Dekarze, usługi dekarsko-budowlane Warszawa RITAPOL © 2015 entro24.com